Cunda – Ayvalık, Cunda, Alibey Adası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Düzenlenen bu gizlilik politikası neticesiyle, cunda.org internet adresi cunda.org olarak adlandırılacaktır. Sitemiz üzerinden ziyarette bulunan kullanıcıların kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Ziyaretçilerimize ait kişisel bilgiler (Adı soyadı, Doğum Tarihi, Telefon Numarası, E-Posta Adresi, T.C. Kimlik Numarası vb.) kullanıcıyı doğrudan veya dolaylı yoldan tanımlamaya yönelik her türlü bilgi gizlilik politikamız çerçevesinde kişisel bilgiler olarak isimlendirilecektir.

Cunda.org, ziyaretçilerin bütün kişisel verilerini gizlilik politikası çerçevesinde belirlenen esas ve kapsam haricinde herhangi bir şekilde kullanmayacak ancak ziyaretçilerin kendi kişisel rızaları (açık rıza) sayesinde üçüncü kişilerle paylaşacaktır. Bu bağlamda gerekli bilgilerinin güvenliği/gizliliğini sağlamak adına sitemiz geçerli önlemleri almaktadır. Cunda.org bu amaçla alınan önemlerin alınmasına rağmen internet sitemize veya sistemimize yapılacak saldırılar neticesinde kişisel verilerin erişimi, ele geçirilmesi sonucunda cunda.org ‘un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, başka bir kullanıcının bilgilerine erişim sağlaması mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgilerine cunda.org haricinde yalnızca kullanıcı tarafından erişim mümkün olup, güncelleme ve değişim kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Eğer kullanıcı talep ederse bu işlem cunda.org tarafından da yapılabilmektedir.

Cunda.org internet sitesi kişisel bilgileri ölçme, ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile yaptığı iş ortaklık durumlarında kişisel verileri paylaşabileceği gibi sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerin daha aktif yürütebilmesi amacı doğrultusunda kayıt altına alınabilir ve kullanılabilir.

İdari ve adli kurumlar tarafından ulaşan talep ve bildirimler doğrultusunda kişisel veriler gizlilik politikasına uygun olmak şartıyla adli ve idari kurumlarla paylaşılabilir. Kullanıcın kişisel verileri gerçekleştirilen işlemler üzerinde gerekli görülmesi sonucunda sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasında olan iletişimi arttırmak amacıyla işleme dahil olan ikinci bir kullanıcıyla paylaşılabilir. Cunda.org sayfası kullanıcıların istatistiki bilgileri ve teknik bir dosyasını kullanarak iletişim dosyası elde edebilir. Kullanıcılar isterse bu engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını revize edebilir.

Cunda.org’u ziyaret eden her kullanıcı gizlilik politikasını ve hükümlerini peşinen kabul etmiş sayılacaktır.