Cunda – Ayvalık, Cunda, Alibey Adası

Cunda’da Kamp Yapabileceğiniz Yerler Nerelerdir?

34
Cunda’da Kamp Yapabileceğiniz Yerler Nerelerdir?

Cunda Adası sadece otel ve pansiyonlardan ibaret değildir. Konaklama ihtiyacı kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden konaklama yerlerinde bağlı olmak istemeyen kişiler tatil için kamp yapmayı seçerler. Cunda, kamp yapmak için çok uygun bir yerdir. Bu yüzden yazımızda Cunda’da kamp yapabileceğiniz yerler hakkında bilgi vereceğiz.

Cunda’da bulunan kamp alanları vardır. Bu kamp yerlerinin en çok tercih edilen iki yer bulunur. Bunlar Mocamp ve Ada Camping kamp alanlarıdır.

Cunda Ayvalık’ta bulunan ünlü bir yerdir. Otel gibi konaklama yerlerinde tatil yapmayı sevmeyen kişiler genellikle Cunda’da kamp yapmayı seçerler. Doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenler için burası cennet gibidir.

Ada Camping Kamp Alanı Nedir?

Ada Camping Cunda’da yer alan popüler kamp alanlarından biridir. Burada temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilmeniz mümkündür. Bu sizin için büyük avantaj oluşturur. Yemek işiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Restoranda yeme imkânınız bulunur.

Ada Camping kamp alanını tercih eden kişiler genellikle ailelerdir. Bu yüzden aileniz ile kamp yapmayı düşünüyorsanız, burası tam size göre bir yerdir. Ayrıca internet ve televizyon gibi olanaklarınız bulunur.

Çadır da kamp yapmak istemeyen kişiler için bungalov evlerde yer almaktadır. Bu evler okyanus manzaralıdır.

Ada Camping Kamp Alanı Hizmetleri Nelerdir?

– Wifi ve televizyon

– Plaj

– Ücretsiz otopark

– Tuvalet ve banyo

– Çadır

– Bungalov evler

– Buzdolabı

– Restoran

Cunda Mocamp Kamp Alanı Nedir?

Cunda Mocamp, Cunda’da bulunan ünlü popüler kamp alanlarındandır. Adnan Menderes Havalimanı’na 124 kilometre uzaklığındadır.

Cunda Mocamp kampa alanının çok tercih edilme nedeni denizidir. Burada çadırda ya da karavanınızda kalma olanağınız bulunur. Ayrıca oda hizmeti de verilmektedir. Kamp alanına yakın birçok restoran yer almaktadır.

Cunda Mocamp kampa alanının yakın gezilecek yerler bulunur. Bu yerler Moshos Taverna ve Rahmi Koç Müzesidir.

Cunda Mocamp Kamp Alanı Hizmetleri Nelerdir?

– Plaj

– Tuvalet ve banyo

– Çadır

– Ücretsiz otopark

Cunda Mocamp Kamp Alanına Yakın Ünlü Restoranlar Hangileridir?

– Lal Girit Mutfağı

– Vino Şarap Evi

– Ayna Restoran

Yukarıda Cunda Mocamp kamp alanına yakın ünlü restoranlar belirtilmiştir. Yazı dizimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Eğer kamp yapmayı seviyorsanız daha fazla kamp alanı için yorum yazabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...